• Lietuvių
  • English

Manufuture.lt

Apie VIPKC

VIPKC yra sudėtinė Lietuvos inovacijų paramos paslaugų sistemos dalis. Centras kuriamas Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos LINPRA iniciatyva siekiant sustiprinti inovacijų paramos prieinamumą ir panaudojimo efektyvumą kritinėse įmonių konkurencingumo užtikrinimo srityse. Naujų aukštos pridėtinės vertės produktų kūrimas, jų efektyvi gamyba ir pardavimas yra prioritetinės VIPKC veiklos sritys, kuriose bus veikiama tinkliniu pagrindu - siūlant centro tinklo narių teikiamas paslaugas. VIPKC:

  • Sutelkia MTEP ir inovacinių paslaugų teikėjų, veikiančių Lietuvoje ir kitose ES šalyse, kompetencijas ir susistemina jas gamybininkams ir tyrėjams suprantamu būdu.
  • Tarpininkauja tarp inžinerinės pramonės įmonių – paslaugų gavėjų ir MTEP bei inovacinių paslaugų teikėjų.
  • Užsiima inžinerinės pramonės įmonėms reikalingų partnerių iš Lietuvos ar užsienio suradimu.
  • Siūlo tam tikras tinklo narių teikiamas paslaugas, kaip, pavyzdžiui, naujų produktų projektavimas, inžineriniai-technologiniai mokymai, konsultavimas tarptautinių pirkimo-pardavimo sutarčių klausimais, finansavimo šaltinių paieška Lietuvos ir ES programose, t.t.

VIPKC duomenų bazė gamybininkams ir tyrėjams suprantama forma teiks susistemintą informaciją apie sektoriaus įmonėms reikalingas MTEP bei inovacines paslaugas ir jų teikėjus iš Lietuvos bei užsienio, visų pirma, Baltijos jūros regiono šalių. Pradiniame etape duomenų bazėje bus sukaupta informacija apie 100 MTEPI paslaugų teikėjų iš Lietuvos ir jų teikiamas paslaugas.

MTEPI paslaugų teikėjai, norintys įsijungti į VIPKC tinklą, gali kreiptis el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!