• Lietuvių
  • English

Manufuture.lt

Konsultavimas tarptautinių pirkimo-pardavimo sutarčių klausimais

Paslaugos sritis. Inžinerinės pramonės įmonių konsultavimas tarptautinių pirkimo-pardavimo sutarčių klausimais.

Europos mastu šiuos klausimus efektyviai sprendžia Europos inžinerinės pramonės asociacijos Orgalime sudaryta Teisės klausimų darbo grupė, todėl LINPRA būdama Orgalime nare ir teikdama žemiau išvardintas paslaugas ne tik oficialiai atstovauja Orgalime, bet ir naudojasi Teisės klausimų darbo grupės rekomendacijomis.

Paslaugos turinys.

Orgalime teisinių leidinių ir vadovų platinimas:

Orgalime teisiniai leidiniai ir vadovai yra skirti Europos inžinerinės pramonės įmonėms, siekiant joms padėti parengti verslo sutartis ir suteikti praktinių patarimų dažnai kylančiais teisiniais klausimais.

Visus Orgalime dokumentus galima suskirstyti į keturias kategorijas: pavyzdinės formos, vadovai, bendrosios sutarčių sąlygos ir kiti leidiniai. Bendrosios sąlygos, pavyzdinės formos ir kai kurie vadovai sudaromi siekiant padėti įmonėms parengti įvairių rūšių sutartis, naudojamas tarptautinėje prekyboje. Vadovai apima ir kitus inžinerijos sektoriui itin aktualius sutarčių bei teisės klausimus. Visos bendrosios sąlygos ir pavyzdinės formos parengtos taip, kad atspindėtų įprastą sektoriaus sutarčių praktiką.

Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA yra oficialus Orgalime atstovas Lietuvoje, todėl daugumą Orgalime teisinių leidinių ir vadovų galima užsisakyti kreipiantis į LINPRA.

Orgalime dokumentų aprašymus, taikymo atvejus ir užsakymo tvarką galite rasti LINPRA parengtoje informacinėje priemonėje „Europos inžinerinės pramonės asociacijos Orgalime teisniai leidiniai ir vadovai“.

Nemokamos metodinės informacinės priemonės:

  • Metodinė priemonė „Orgalime S 2012 bendrųjų sutarčių sąlygų naudojimo ir interpretavimo vadovas“

Vienas iš svarbiausių Orgalime paskelbtų dokumentų yra „Orgalime S 2012. Bendrosios mechanikos, elektros ir elektronikos gaminių tiekimo sąlygos“. Kadangi šis dokumentas yra tapęs Europos inžinerijos sektoriaus standartu, bei yra sukaupta didelė jo naudojimo patirtis, Orgalime Teisės klausimų darbo grupė paskelbė šių svarbių bendrųjų sąlygų komentarą. Orgalime S 2012 komentaras išsamiai interpretuoja ir išaiškina šias sąlygas. Jame daug dėmesio skiriama teisiniam nuostatų turiniui, todėl jis turėtų dominti ir teisininkus, susidūrusius su Orgalime S 2012, sprendžiant ginčus, ar kitame kontekste.

Šiuo metu Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA rengia metodinę priemonę - lietuvišką Orgalime S 2012 komentaro versiją, kuri bus platinama nemokamai elektroniniu formatu.

Orgalime teisinių leidinių ir vadovų, skirtų Europos inžinerinės pramonės įmonėms, aprašymus, taikymo atvejus, dokumentų ištraukas ir užsakymo tvarką galite rasti LINPRA parengtoje informacinėje priemonėje „Europos inžinerinės pramonės asociacijos Orgalime teisniai leidiniai ir vadovai“.

Orgalime Banerisilgas

Seminarai:

Seminarų „Pirkimo – pardavimo tarptautiniai sandoriai" tikslas – suteikti būtinas teisines žinias tarptautinių pirkimo-pardavimo sutarčių sudarymo srityje, taip pat supažindinti su Orgalime teisiniais leidiniais ir vadovais. Seminarai organizuojami iš anksto suformuotai grupei. Seminarai skirti inžinerinių įmonių vadovams, padalinių vadovams, teisininkams, sutarčių administratoriams ir kitiems suinteresuotiems inžinerinės pramonės įmonių darbuotojams.

Paslaugos forma. Pardavimai, konsultacijos, seminarai.

 

Paslaugos teikėjas:

Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija „Linpra“

Adresas: Savanorių pr. 176-803, Vilnius

Tel.: (8 5) 207 4768

Faksas: (8 5) 2032222

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!